Kredi Puanı Hizmetleri

Kişiselleştirilmiş Akıllı Kredi çözümlerimiz ve Simülatörlü Kredi Sorgulama aracımızı kullanan kullanıcılarımız, kredi başvurusu yapmadan önce finansal puanlarını, kredi limitlerini, ödeme performanslarını ve mali yapılarını kredi kriterlerine göre analiz ederek, kredi işlemlerinde daha isabetli kredi başvuru kararı aldılar ve bankalardan daha bilinçli kredi kullanabildiler.


SKS verilerine dayalı derecelendirilmiş puan sayesinde, resmin tamamını görmek mümkün. Kredi sağlığınızı, kredilendirme standartlarına hızlıca kavuşturmak için çalışıyoruz. Böylelikle, borç verenlerin daha iyi karar almalarını sağlayarak kapsayıcılığı artırabilir ve eşitsizliği azaltabiliriz.


Daha hızlı, şeffaf ve adil kredi onaylarının, ancak daha fazla veri ile gerçekleşebileceğini biliyoruz.


SKS tüm kanallardan daha fazla bilgi toplayarak, sonuçları etkili bir şekilde kullanabilmeniz için tüm süreci uçtan uca yöneten bir yapay zekadır. Bu yapay zeka, trend olan tüm kredi verilerini, finansal puanları, limitleri, limit doluluk oranlarını, sizin yerinize ulusal kredi politikalarımıza göre analiz edip sonucu raporlayabiliyor.


Kullancılarımız daha fazla kişiselleştirilmiş SKS sayesinde daha pratik, isabetli ve daha hızlı kredi başvurusu yapabiliyorlar.


Profesyonellerden oluşan uzman ekibimizle birlikte, kredi sağlığınızın gelişmesine yardımcı olacak teknolojiler kullanıyor ve sizlere hizmet vermek için 7/24 çalışıyoruz.


Tam bilgi, tam kredi puanları, resmin tamamını görmenizi sağlar. Kredi verenlerin gördüğü bilgileri görün, kredi profilinizi bilin ve kredi kullanırken tasarruf edin.

Bize ulaşın.

Başvuru Formu

Hata! Başvurunuz iletilirken bir hata oluşmuştur.
Başarılı! Başvurunuz iletilmiştir. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

E-Posta Adresimiz
İletişim Numaramız
Adres Bilgilerimiz
  • İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi Nurol Tower Apt. No:3/19 Şişli/İstanbul
  • Haritada Göster
Sosyal Medya'da Biz