Daha Fazla Kredi Onayı 

Kredi sağlığını gelişmesi için hem teknolojiyi hem bilgiyi hemde güvenliği odak noktasına koyarak akıllıkrediçözümleri sunan finans ve teknoloji şirketiyiz.

Kredi risk yönetimi danışmanlık hizmetlerimiz mevcut kredi verilerini analiz etmek , süreçleri iyileştirmek ,maliyetleri azaltmak , kredi  fırsatlarını müşterilerine hazırlamak üzerine tasarlanmıştır.

Sonuçlar Etki Yaratır

Kredi kararı alınırken yapılan insana bağlı  hataları djital araçlar ve yapay zeka ile engelliyor  doğru sonuçları üretiyoruz  .

Böylelikle kullanıcılarımız  , özellikle kredi kullanmayan müşterilerimiz daha isabetli kredi başvurusu yaparak daha bilinçli kredi kullanabiliyor.

Akıllıkredibaşvurusu simülatörlü kredi sorgulama A.ş markasıdır. Yapay Zeka SKS ile daha fazla veri daha iyi matematik  daha doğru risk değerlendirmesi yapar.SKS ile resmi daha iyi görerek daha hızlı doğru kararlar alabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Simülatörlü Kredi Sorgulama aracımız ile kullanıcılarımız  kredi başvurusu yapmadan finansal puanlarını , kredi limitlerini, ödeme performanslarını  trendde olan tüm kredi verilerini kriterlerine göre analiz ederek kredi işlemlerinde daha isabetli kredi başvurusu yapabiliyorlar.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

E-Posta Adresimiz
İletişim Numaramız
Adres Bilgilerimiz
  • İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi Nurol Tower Apt. No:3/19 Şişli/İstanbul
  • Haritada Göster
Sosyal Medya'da Biz