Borç Raporu

Kredi geçmişiniz nedir?

Limitleriniz ne kadar?

Ödeme performansınız nasıl?

Kaç krediniz var?

Borç verenlerin kredi başvurusunda görmek istedikleri yer, kredi geçmişinizdir.

Bir bankadan kredili ürün kullandıysanız, kredi geçmişiniz vardır. Borç verenler, ödemeleriniz ve kredileriniz hakkında bilgi toplarlar. Tüm bilgilerin tek bir yere koyulduğu yer, kredi raporunuzdur. Kredi raporunuz, kredi geçmişinizin bir özetidir.Neden bir kredi raporum var?

Borç verenler öncelikle sizi tanımak isterler. Bunun için öncelikle kredi raporunuza bakarlar. Size borç verecekler mi yoksa vermeyecekler mi, buna kredi raporunuzdaki kredi verilerine göre karar verirler. Günümüzde bir iş başvurusunda bulunduğunuzda, artık işverenler ve sigorta şirketleri de kredi raporunuza bakmaktadırlar.Kredi raporunu kim hazırlıyor?

Kredi raporunu, Kredi Kayıt Bürosu markası olan hazırlamaktadır.

Gelecekteki olayları tahmin etmek için modeller geliştiren Akıllı Kredi, başvurusu karmaşık olan kredi verilerinin çok daha hızlı anlaşılmasını sağlıyor.

Stratejilerimizi önemli ve mantıklı kredi verileri ile desteklediğimizde, sonuçlar daha etkili oluyor. Kredi başvurularınızı boşlukları belirleyerek, giderleri ölçerek, sayılara dayalı tahminler yürüterek daha isabetli şekilde yapabilirsiniz. Sürücüsüz arabalardan uçan arabalara, verilerin tüm engelleri ortadan kaldırdığı yadsınmaz bir gerçek.

Simülatörlü Kredi Sorgulama ile kredi verilerini kullanarak, kullanıcılarımıza daha büyük başarılar yakalamaları için destek oluyoruz.

SKS, kredi veri kümelerinizi yapay zeka, makine öğrenimi, sosyal kredi puanı gibi teknolojiler ile yönetir. SKS bir yapay zeka teknolojiisidir. Trend olan tüm kredi verilerinizi kredi politikalarına göre değerlendirerek, kredi işlemlerini daha anlaşılır hâle getirir.

Yüksek teknolojinin yüksek profesyoneller ile buluştuğu Simülatörlü Kredi Sorgulama, kredi kararı aldığınız andan itibaren tüm süreci sizin için uçtan uca, hem hatasız hem de çok daha hızlı sonuçlandırabiliyor. Böylelikle kullanıcılarımız daha isabetli kredi başvurusu yaparak, daha bilinçli kredi kullanabiliyorlar.

Simülatörlü Kredi Sorgulama, kredi raporunuzda var olan tüm bilgilerin üzerine uluslararası kredi kriterlerini de ekleyerek, raporunuzu ulusal kredi politikalarına göre yorumlar.Ne kadar kredi kullanabileceksiniz?


Ne kadar kredi limitine başvuru yapmalısınız?


Kredi profilinize uygun bankalar hangileridir?


Kredi başvuru sürecinde verinin gücünü kullanıyoruz. Gelin, kredi verilerinizin değerini en üst düzeye çıkaralım. Kredi profilinizi iyileştirmeye şimdi başlayabilirsiniz.

Başvuru Formu

Hata! Başvurunuz iletilirken bir hata oluşmuştur.
Başarılı! Başvurunuz iletilmiştir. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

E-Posta Adresimiz
İletişim Numaramız
Adres Bilgilerimiz
  • İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi Nurol Tower Apt. No:3/19 Şişli/İstanbul
  • Haritada Göster
Sosyal Medya'da Biz