Kredi Profilinize Uygun Minimum-Maksimum Kredi Limitleri

Kredi limitleri, borç verenlerin hesaplama sistemlerini kullanarak kime ne kadar borç vereceğine, ne kadar limitle krediyi onaylayacağına veya kredi açıp açmayacağına karar verir. Kredi limitleri matematiksel formüller, testler, analizler örgüsünde belirlenir. İşin özü, kredi limit hesaplama sistemidir.


Kredi limitleri size açılan miktarlardır. Bu miktar yükselebilir ya da zamanla düşebilir, hatta sıfırlanabilir. Kredi limitleri kredi verilerinizden, kredi verileri de davranışlarınızdan etkilendiği için, doğrudan davranışlarınıza bağlı olarak düşebilir veya yükselebilir.


Kredi limitleriniz açılırken, kredi raporlarınız detaylı şekilde incelenir. SKS sistemi, geleneksek kredi risk raporlarından farklıdır. Kredi geçmişi uzunluğunuz, kredi hesap sayınız, ödeme performansınız gibi uluslararası kriterleri inceleyerek takip kaydı, hukuk kararları, vergi borçları gibi tüm işaretleri kontrol eder. Büyük veri sistemine başvurarak, kredi limitinizi tüm kredi kriterlerine göre finanse eder. Bu şekilde, tam isabet sonuçlar elde eder.


Bankalara yapılan milyonlarca kredi başvurusu, yanlış başvuru sebebiyle olumsuz sonuçlanmaktadır. SKS, kredi profilinize en uygun limitleri sizin için kontrol eder. Ne kadar risk oluşturduğunuzu size raporlayarak, kullanılabilir tüm limitlerinizi tercih etmenizi sağlar. Böylelikle hatalı bir limite başvurmadan önce, daha akıllı kredi limitlerini görmenize ve doğru krediyi kullanmanıza yardımcı olur.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

E-Posta Adresimiz
İletişim Numaramız
Adres Bilgilerimiz
  • İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi Nurol Tower Apt. No:3/19 Şişli/İstanbul
  • Haritada Göster
Sosyal Medya'da Biz