Akıllı Kredi Başvuru Sistemi

Finansal kredi yönetim sistemleri, bankacılık sistemi için genellikle izlenebilir ya da şeffaf değildir. Kredi başvurusu yapan kişi, TC kimlik numarasını verdikten sonra içeride dönen işlemlerden haberi olmaz. Akıllı Kredi oluşturma sistemi, bankaların finans kuruluşlarının kredi başvuru işlemlerini desteklemek için geliştirilmiştir. Akıllı Kredi başvurusu, uçtan uca kredi işlemlerini, banka tercihlerini, kredi limitlerini, tüm veri işleme faaliyetlerini, iş akışı teknolojisini, yapay zekayı, derecelendirilmiş puan teknolojisi ile sağlar. Doğrudan bir başvuru yapmak hem zaman kaybı hem de başvuru sayısını artıran hatalı bir işlemdir.


Geleneksel risk önlemleri ve puanlama modelleri, borçluyu iyi ve kötü olarak ayırt edemez hâle getiriyor. Bankalara yapılan milyonlarca kredi başvurusu, yanlış başvuru yapılması sebebiyle olumsuz sonuçlanıyor. Akıllı Kredi, Simülatörlü Kredi Sorgulama markasıdır. Müşterilerimiz kredi riskinin daha net resmini çeken SKS ile daha hızlı ve doğru kararlar alır. Böylelikle, bankalar için borç verme işlemi daha iyi ve doğru gerçekleşir. Kullanıcılarımız başvuru yapmadan önce, SKS ile trend olan tüm kredi verileri kullanılarak ne sonuç vereceklerini görebiliyorlar. Riski kabul eden tarafın ne göreceğini ya da ne görmek isteyeceğini önceden müşterisine raporlayarak, tavsiyeler vererek başvuru yapılmasını sağlayan SKS, kullanıcılarına hızlı bir fayda sağlıyor.


Mevcut risk değerlendirme teknikleri oldukça eskidir. Verideki ilerlemeye ayak uydurmak, veriyi anlayabilmek için geliştirilen SKS, daha fazla veri, iyi matematik ve akıllı yazılımlar kullanarak, daha doğru risk değerlendirmesi yapıyor.


SKS’nin ülkemizdeki kullanıcılarına sağladığı faydanın yanı sıra, hem bankacılık sistemini hem de tüketim döngüsünü doğrudan olumlu etkiliyor. SKS hiçbir banka ile anlaşmalı değildir. Fakat SKS’nin bir görevi de; borç verenlerin müşterilerine ait kredi resimlerini daha doğru görmesini sağlamak, kredi kararlarını iyileştirmek, hataları sıfıra indirebilmektir. Teknoloji varsa, engel yoktur. Gerçek riske dayalı değerlendirmeler ile daha isabetli kredi başvurusu yapmak, zahmetsiz kredi kullanmak, Akıllı Kredi’nin temel bileşenidir; kredi ise hayatın temel bileşeni. Bir günlük borçlanma, her gününüzü etkiler. Akıllı

Kredi, finansal hizmetlerde güvenilir teknolojik kararlar almanızı sağlar. Daha az faiz ile kullanabileceğiniz ya da bir kredi kullanırken en fazla tasarruf sağlayabileceğiniz kredileri, kredi verilerinize uygun olan limitlere kadar size raporlar. Tavsiyeler verir, yorumlar, çözümler ve sunar. Böylece, siz hiçbir zahmete katlanmamış olursunuz.


Bir bankaya git-gel yaparak yaşanan zaman kayıpları, başvuru süreci angaryaları, nereden kredi kullanacağınızı bilememe sorunu, krediniz onaylanmadığında içinde bulunacağınız çıkmazlık, acil para ihtiyacınızda oluşan endişe, kimseden borç para isteyememe sıkıntısı ya da kimsede para olmaması gibi yaşayacağınız tüm olumsuzlukları, sadece Akıllı Kredi oluşturma ile çözümleyebilirsiniz.

Akıllı Kredi oluştur.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

E-Posta Adresimiz
İletişim Numaramız
Adres Bilgilerimiz
  • İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi Nurol Tower Apt. No:3/19 Şişli/İstanbul
  • Haritada Göster
Sosyal Medya'da Biz